DOŁĄCZ

ZOSTAŃ FRANCZYZOBIORCĄ

Franczyza

MNIAMI

MNIAMI to całoroczna, mobilna franczyza pod klucz z lodami, pączkami, naleśnikami i słodkimi wypiekami. To biznes, który łączy nie tylko miłośników wyjątkowych smaków, ale także ludzi myślących perspektywicznie. Franczyzobiorca krok po kroku przeprowadzany jest przez proces adaptacji do nowego biznesu.

W biznesie liczy się płynność finansowa – właśnie dlatego stawiamy na pewne produkty, które zapewnią franczyzobiorcy zysk przez cały rok. Tradycyjne rzemieślnicze pączki, wysmażane w przyczepach zgodnie z naszą autorską recepturą oraz lody-świderki zapewniają stabilny przychód przez 365 dni w roku. Wiemy, że we franczyzie przede wszystkim liczy się zaufanie. To właśnie je stawiamy na pierwszym miejscu.

Kogo

Szukamy

MNIAMI to nie jest franczyza dla każdego. Poszukujemy osób przedsiębiorczych i zdolnych do zaangażowania w pierwszych miesiącach działalności, które dopilnują wykonywania produktów zgodnie z naszą recepturą. Jeśli planujesz długoterminowy biznes, poszukujesz sprawdzonych rozwiązań i masz na nie kapitał początkowy, a ponadto cenisz sobie tradycyjne smaki i wysoką jakość produktów – to szukamy właśnie Ciebie. Osoby przedsiębiorcze i zaangażowane w rozwój własnego punktu, dzięki MNIAMI szybko osiągną zwrot z inwestycji.

Wspieramy szkoleniami i know-how z prowadzenia własnych punktów sprzedażowych, zatem nie wymagamy od franczyzobiorców znajomości branży gastronomicznej.

Zarabiasz od

1

dnia

Zapewniamy

100

% zatowarowania

Inwestycja od

25

tysięcy netto

DLACZEGO WARTO

ZAINWESTOWAĆ
W MNIAMI

 • BIZNES 12 MIESIĘCZNY - PRAWDZIWIE CAŁOROCZNY ZYSK
 • ŚWIADOMIE WYBRANA LOKALIZACJA
 • NIEWIELKI WKŁAD WŁASNY (OD 25 TYS. ZŁ)
 • BRAK OPŁATY LICENCYJNEJ
 • FRANCZYZA POD KLUCZ
 • KOMPLEKSOWA OBSŁUGA I BIEŻĄCE WSPARCIE
 • DEDYKOWANY OPIEKUN
 • STAŁE WSPARCIE MARKETINGOWE
 • PIERWSZY W POLSCE MOBILINY KONCEPT FRANCZYZOWY Z LODAMI, PĄCZKAMI i NALEŚNIKAMI – BIZNES 3w1
 • LODY W OKRESIE 6 MIESIĘCY
 • ODBIERZ 2000 ZŁ DO RĘKI ZA POLECENIE
Formularz zgłoszeniowy
Co oferuje

Franczyza MNIAMI

Zawsze świeże
pączki

Jakość produktów to dla nas priorytet, dlatego dokonaliśmy starań, aby wysmażać pączki na świeżo w miejscu sprzedaży.

Autorska
receptura

Wyjątkowy przepis na rzemieślnicze pączki, który powstał z miłości do tradycyjnych smaków.

Całoroczne
menu

W biznesie liczy się płynność finansowa przez cały rok, dlatego postawiliśmy na pewne produkty w menu, które przyniosą zyski nie tylko w sezonie letnim, ale także zimowym.

Wybór
lokalizacji

Nasz dział komercjalizacji zajmuje się analizą i pozyskiwaniem najbardziej korzystnych punktów.

Wsparcie
w finansowaniu

Podstawą funkcjonowania franczyzy MNIAMI jest pomoc franczyzobiorcy na każdym kroku, w tym również pozyskaniu finansowania na własny biznes!

Pełne
wyposażenie

MNIAMI to kompleksowa franczyza pod klucz, w której na starcie otrzymujesz od nas wszystko co niezbędne, aby zarabiać już od 1 dnia.

Profesjonalne
sprzęty gastronomiczne

Przyczepy posiadają sprzęty najwyższej rynkowej jakości, spełniające wymagania wynikające z najbardziej restrykcyjnych procedur. Niezawodne i proste w obsłudze.

Mobilny
koncept

Jesteśmy tam, gdzie Wasi klienci. Mobilny format i możliwość produktów wydawania z okienka sprawia, że MNIAMI to biznes odporny na kryzys.

Formularz zgłoszeniowy
6 kroków

Do Twojego biznesu

1

Spotkanie i zapoznanie z MNIAMI

Szczegółowo przedstawimy ofertę, pokażemy działający punkt MNIAMI i zaprosimy na degustację naszych produktów.

2

Podpisanie umowy

Podpisanie umowy franczyzowej.

3

Wybór lokalizacji

Możesz postawić przyczepę we własnej lokalizacji lub skorzystać z doradztwa naszego działu komercjalizacji.

4

Szkolenie

Nauczymy Cię całego procesu przygotowywania wszystkich produktów z menu MNIAMI.

5

Transport i montaż

Przedostatni krok do Twojej własnej mobilnej paczkarni!

6

Start Twojego biznesu

Gratulujemy! Właśnie zostałeś właścicielem własnego punktu MNIAMI!
Formularz zgłoszeniowy
Dowiedz się więcej o

ofercie FRANCZYZY MNIAMI

Skontaktuj się z naszym doradcą biznesowym telefonicznie bądź mailowo lub skorzystaj z gotowego formularza kontaktowego.

Iwona Gniazdowska
Sales manager  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez MNIAMI, w szczególności na kontakt telefoniczny oraz za pomocą poczty elektronicznej w celu przekazania oferty.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną od MNIAMI oraz podmiotów z nią powiązanych informacji marketingowych.

  Najczęsciej zadawane

  PYTANIA

  Main

  Własny punkt MNIAMI możesz otworzyć w dowolnej lokalizacji. Możesz pozyskać ją we własnym zakresie lub skorzystać z doradztwa działu komercjalizacji MNIAMI. Dzięki wieloletniemu biznesowemu doświadczeniu i rozbudowanej sieci kontaktów jesteśmy w stanie dotrzeć tam, gdzie nie znajdzie się żadna inna franczyza – w pobliżu największych centrów handlowych, punktów usługowych czy miejsc, które cieszą się największą popularnością w poszczególnych punktach miast włączając miejsca wewnątrz osiedli, parki oraz ośrodki turystyczne i rekreacyjne. Wybrane przez nas lokalizacje gwarantują dopływ klienteli przez siedem dni w tygodniu, co jest gwarancją finansowego sukcesu franczyzy.

  Podstawowym wyposażeniem potrzebnym do rozwoju firmy jest gotowa mobilna przyczepa gastronomiczna, którą otrzymuje każdy zainteresowany prowadzeniem biznesu. Zapewniamy pełne wyposażenie przyczepy. Wszystkie jej elementy są wysoce sprofilowane i najwyższej rynkowej jakości, co gwarantuje im trwałość i długą żywotność.

  Każdy zainteresowany prowadzeniem własnego biznesu MNIAMI otrzymuje sprzęt najwyższej rynkowej jakości, spełniający wymagania wynikające z najbardziej restrykcyjnych procedur. Interesuje nas jak największy sukces franczyzobiorcy, dlatego też decydujemy się wyłącznie na najwyższy standard wyposażenia. Każdy jego element jest intuicyjny, prosty w obsłudze, co znacząco ułatwia obsłużenie dużej liczby klientów w krótkim czasie.

  Konstrukcja przyczepy dedykowana jest produkcji pączków oraz lodów “na miejscu”, w środku przyczepy. Jest to wyposażenie stworzone przez nas na bazie wieloletniego doświadczenia w branży street food. Jest intuicyjne, proste w obsłudze, a każdy jego element spełnia wymagający standard HACCP.

  Jest to sprzęt wielosezonowy i dostosowany do każdych warunków. Można go wykorzystać zarówno w okresie letnim, jak i chłodniejszym. 

  Wszystko zależy od franczyzobiorcy – zatrudnienie pracowników pozwala na zwiększenie zysków i nie uzależnia ich od czasu spędzonego w przyczepie przez właściciela. Dzięki temu Twój biznes MNIAMI nie wymaga Twojego codziennego zaangażowania. Oferujemy wyposażenie przyczepy w kamery szerokokątne, które umożliwiają doglądanie punktu sprzedaży przez właściciela w każdej chwili.

  Podstawą funkcjonowania franczyzy MNIAMI jest pomoc franczyzobiorcy na każdym kroku. Zawiera się ona również w indywidualnej ocenie możliwości finansowych przyszłego przedsiębiorcy i optymalizacji w doborze finansowania. Posiadamy doświadczonych doradców, którzy wesprą przyszłego franczyzobiorcę w pozyskaniu najkorzystniejszej oferty.

  MNIAMI stawia na całoroczność biznesu i zarobki generowane przez wszystkie pory roku, dzięki starannie utworzonemu menu. 

  W niektórych lokalizacjach sezon jesienno-zimowy może nawet przynieść wyższe zyski niż sezon wiosenno-letni ze względu na brak konkurencji.

  Szczegółową kalkulację biznesu franczyzowego przedstawiamy podczas spotkania w siedzibie naszej firmy. Posiadamy dane sprzedażowe z kilkudziesięciu punktów franczyzobiorców oraz jednostek własnych, dzięki czemu jesteśmy w stanie przedstawić symulację kosztów i zysków dla franczyzobiorcy.