DOŁĄCZ
Mamy już 32 punkty franczyzowe w całej Polsce!

MNIAMI – mobilna
franczyza pod klucz 3 w 1:
lody, pączki, naleśniki

Poznaj koncept

Franczyzowy

MNIAMI to kompleksowy biznes 3 w 1 (lodziarnia-pączkarnia-naleśnikarnia), który łączy nie tylko miłośników wyjątkowych smaków, ale także ludzi myślących perspektywicznie. Mobilny format MNIAMI zapewnia możliwość całorocznego handlu wypiekami, a prosta w obsłudze formuła franczyzy gwarantuje, że jest to biznes dla każdego.

To mobilna franczyza pod klucz, w której franczyzobiorca krok po kroku przeprowadzany jest przez proces adaptacji do nowego biznesu. Ponadto, oferujemy kompleksową obsługę do ostatniego dnia umowy. Wiemy, że we franczyzie przede wszystkim liczy się zaufanie. To właśnie je stawiamy na pierwszym miejscu.

Franczyza MNIAMI już w pierwszych miesiącach działania rozbudowała swoją sieć o 28 lokalizacji w całej Polsce. I Ty możesz dołączyć do naszej sieci już teraz.

Więcej informacji
Poznaj Nas

Mniami - sama słodycz

Pączki z tradycyjnym i nietuzinkowym nadzieniem, lody, gofry, lemoniada i kawa – to wszystko w jednym punkcie MNIAMI! Poczuj wyjątkowy aromat rzemieślniczych pączków wytwarzanych z najlepszych i naturalnych składników. Zobacz, jak wysmażamy je i nadziewamy specjalnie dla Ciebie. Zawsze świeże i zawsze pełne nadzienia. W sezonie letnim nasza oferta poszerzona jest o znakomitej jakości lody – świderki. Sprawdź pełne menu MNIAMI.

Życie ma wiele smaków. Najbliższe i najważniejsze są jednak te, których nie da się zapomnieć.

Nasze menu
Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez MNIAMI, w szczególności na kontakt telefoniczny oraz za pomocą poczty elektronicznej w celu przekazania oferty.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną od MNIAMI oraz podmiotów z nią powiązanych informacji marketingowych.